قوانین و مقررات

گروه سایت آنلاین طلا و جواهر گالری دنیز از شما همراهان گرامی بابت این که به ما اعتماد کردید و ما را دنبال می کنید بی نهایت سپاسگزاری می کند. مقررات و قوانین فروشگاه آنلاین گالری دنیز را در این صفحه براتون به اشتراک گذاشتیم که قبل از خرید حتما مطالعه فرمایید.

  • حریم خصوصی

تمامی اطلاعات کاربران عزیز از قبیل شماره تماس و ایمیل شما به صورت محرمانه برای ما محفوظ می باشد و تمامی اطلاعات فقط برای ثبت نام شما در سایت ما درخواست می شود و در صورت نیاز شما رو از اخبار ویژه طلا و فروش ویژه محصولات خاص مطلع فرماییم.

  • راهنمای خرید

شما به راحتی می توانید در منوی اصلی سایت مراجعه فرمایید و نوع کالایی که درخواست دارید را با فیلترهای خاص خودتون از جمله وزن و قیمت و… مد نظرتون، انتخاب کنید.

برای تاریخ تحویل کالا دقت کنید اگر کالای مورد نظر در صندوق ما موجود باشد در بازه زمانی 3 الی 5 روز کاری مراحل ارسال انجام می شود و اگر کالای مورد نظر موجود نباشد دستور شارژ زده می شود و شما می توانید از طریق واتساپ سفارش خود را ثبت کنید .تمامی این اتفاقات پس از سفارش طلا مورد نظر توسط تیم پشتیبانی از طریق واتساپ به شما اطلاع داده خواهد شد.

  •  وزن و قیمت

وزن و قیمت تمام کالاهای ما زیر تمام عکس ها به صورت دقیق درج شده است و اگر سبک یا سنگینی در وزن قیمت به وجود بیاید پشتیبان با شما تماس میگیرد و به شما اطلاع می دهد و اگر مبلغی را بستانکار و بدهکار شدید به شما دریافت یا پرداخت می نماید.

  • نحوه خرید طلا و جواهر برای استان ها

برای دوستان عزیزی که از دیگر استانها می‌خواهند از فروشگاه آنلاین گالری دنیز خرید کنند. می توانید به صورت آنلاین به درگاه سایت مراجعه فرمایید و مبلغ کالای مورد نظر رو به صورت اینترنتی پرداخت کنید. تا پس از ثبت نهایی سفارش تیم پشتیبانی ما طلا و جواهر مورد نظر شما را آماده ارسال کنند.

  •  نحوه ارسال برای دیگر استان ها

بعد از انتخاب کالا و دادن آدرس دقیق (کد پستی، نام گیرنده و شماره تماس ) تیم پشتیبانی فروشگاه آنلاین گالری دنیز محصول انتخابی را در صورت موجود بودن برای شما ارسال می کند. سفارش بین3 الی 5 روز کاری به دست شما می رسد.

  • هزینه ارسال

هزینه ارسال برای تهران و دیگر استان ها رایگان می باشد . در صورت دادن آدرس اشتباه و یا در دسترس نبودن شما هزینه بازگشت و  ارسال مجدد پست به عهده خریدار عزیز می باشد.

  • خسارت در حمل نقل

اجناس ما برای دوستانی که می ‌خواهند از دیگر استانها از ما خرید کنند از طرف اداره پست جمهوری اسلامی ایران بیمه می شود.

  •  در صورت هرگونه مشکلی با پشتیبانی واتساپ هماهنگ کنید تا در سریع ترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی شود.